Club Esportiu Rítmica Mediterrània
Club Esportiu Rítmica Mediterrània
Google Calendar

Calendario 2023-2024

CALENDARIO 2023-2024

13 de Enero de 2024

XII TROFEO POTABLAVA

Dirección: POLIDEPORTIVO JULIO MÉNDEZ C/ Riu Guadalquivir 1, 08820 El Prat de Llobregat

1ª PARTE.xlsx
Tabla de Microsoft Excel [26.6 KB]
2ª PARTE.xlsx
Tabla de Microsoft Excel [21.9 KB]
3ª PARTE.xlsx
Tabla de Microsoft Excel [14.3 KB]
4ª PARTE.xlsx
Tabla de Microsoft Excel [19.2 KB]

21 de Enero de 2024

IX TROFEO CR UNIO VILADECANS

Dirección: Carrer de Pompeu Fabra, 5, 08840 Viladecans, Barcelona

NOTAS IX TROFEO CR LA UNIO VILADECANS.pd[...]
Documento Adobe Acrobat [483.3 KB]
NOTAS IX TROFEO CR LA UNIO VILADECANS ES[...]
Documento Adobe Acrobat [487.6 KB]

27 de Enero de 2024

1a JORNADA ESCOLARES INDIVIDUAL CEBLLOB

Dirección: CORNELLÀ DE LLOBREGAT (Por confirmar dirección Pabellón)

Categorías : P5, Benjamí i Aleví

28 de Enero de 2024

IX TROFEO CARNAVAL 2024

Dirección: Zona Esportiva Can Titó s/n, 08788 Vilanova del Camí

03 de Febrero de 2024

XVIII TROFEU CIUTAT DE LES ROSES

Dirección: PAVELLÓ MUNICIPAL JUAN CARLOS NAVARRO (RAMBLA) SAN FELIU DE LLOBREGAT

Orden XVIII Trofeo Ciutat de las rosas E[...]
Documento Adobe Acrobat [516.0 KB]
Orden XVII Trofeu Ciutat de les roses CO[...]
Documento Adobe Acrobat [610.1 KB]

10 de Febrero de 2024

XX TROFEU CRV

Dirección: Carrer de Pompeu Fabra, 5, 08840 Viladecans, Barcelona

XX TROFEO CLUB RITMICA VILADECANS- 4a Pa[...]
Documento Adobe Acrobat [154.0 KB]

17 de Febrero de 2024

2a JORNADA ESCOLARES INDIVIDUAL CEBLLOB

Dirección: VILADECANS (Por confirmar dirección Pabellón)

Categorías : Prebenjamí, Infantil, Cadet, Juvenil i Sènior

Ordre de Sortida 2ª Jornada Gim. Rítmica[...]
Documento Adobe Acrobat [616.9 KB]
Classificació 2ª Jornada.pdf
Documento Adobe Acrobat [747.2 KB]

18 de Febrero de 2024

VIII TROFEU LA MIRANDA

Dirección: PAVELLÓ MUNICIPAL JAUME VIÑAS I PI CARRER SANTA EULÀLIA, 10-12 - 08859 BEGUES 

CLASSIFICACIÓ_VI LA MIRANDA_INDIVIDUALS_[...]
Documento Adobe Acrobat [130.0 KB]

2 de Marzo de 2024

VIII CAMPEONATO ESPIRAL DE COLORS

Dirección: PABELLÓN MUNICIPAL NORD - SABADELL

9 de Marzo de 2024

I TROFEU CIUTAT DE BADIA

Dirección: Av. de la Via de la Plata, s/n, 08214 Badia del Vallès, Barcelona

clasificaciones - Full 1.pdf
Documento Adobe Acrobat [107.1 KB]

10 de Marzo de 2024

X TROFEU GIM VANES

Notas.xlsx
Tabla de Microsoft Excel [34.9 KB]

16 de marzo de 2024

4a JORNADA ESCOLARES INDIVIDUAL CEBLLOB

Dirección: EL PRAT DE LLOBREGAT (CEM ESTRUCH) Av. del Pare Andreu de Palma, 9, 08820 El Prat de Llobregat, Barcelona

Categorías : Prebenjamí, Infantil, Cadet, Juvenil i Sènior

Classificació 4ª Jornada El Prat.pdf
Documento Adobe Acrobat [1.4 MB]

24 de Marzo de 2024

II TROFEU LA UNIO MONTCADA

Entrada Público : 

En la entrada se pagarán 3 € en efectivo de rifa por persona (menores de 12 años no pagan).
Ordre DEFINITIU - modificat - II Trofeu [...]
Documento Adobe Acrobat [1.0 MB]
Classificacions II Trofeu La Unió Montc[...]
Tabla de Microsoft Excel [47.4 KB]

6 de abril de 2024

1a JORNADA ESCOLARES CONJUNTOS CEBLLOB

Dirección: POLIDEPORTIVO JULIO MÉNDEZ C/ Riu Guadalquivir 1, 08820 El Prat de Llobregat

Ordre de Sortida 1ª Jornada G. Rítmica C[...]
Documento Adobe Acrobat [566.4 KB]

9 a 14 de Abril de 2024

CAMPIONAT NACIONAL- BASE INDIVIDUAL - GR

Dirección: Pavelló Deportiu Ciutat de Castelló; C/ del Músic Pascual Asensio Hernández, 1,

12006 Castelló de la Plana, Castelló

minutaje_Nacional Base Individual GR y N[...]
Documento Adobe Acrobat [1.3 MB]

13 de Abril de 2024

IX TROFEU LA MIRANDA CONJUNTOS I FINAL BASE

Dirección: PAVELLÓ MUNICIPAL JAUME VIÑAS I PI CARRER SANTA EULÀLIA, 10-12 - 08859 BEGUES 

Gimnastas convocadas TROFEU LA MIRANDA.p[...]
Documento Adobe Acrobat [168.3 KB]
ORDEN FINAL INDIVIDUAL.xlsx.pdf
Documento Adobe Acrobat [223.9 KB]

14 de Abril de 2024

XXIX TROFEU BCN COMARQUES CONJUNTOS

Gimnastas convocadas XXIX TROFEU BCN Com[...]
Documento Adobe Acrobat [168.3 KB]
ORDRE DEFINITIU BCN CONJUNTS A-B 14 ABRI[...]
Documento Adobe Acrobat [132.5 KB]

20 de abril de 2024

2a JORNADA ESCOLARES CONJUNTOS CEBLLOB

Dirección: SANT FELIU DE LLOBREGAT_PAVELLÓ JUAN CARLOS NAVARRO

Rambla Marquesa de Castellbell, s/n, 08980 Sant Feliu de Llobregat, Barcelona

Categorías : Totes les categories

Gimnastas convocadas 1ª Fase conjuntos C[...]
Documento Adobe Acrobat [347.4 KB]
Ordre de Sortida 2ª Jornada G. Rítmica ([...]
Documento Adobe Acrobat [571.5 KB]
Classificats FN G. Rítmica Conjunts 2024[...]
Documento Adobe Acrobat [481.5 KB]

21 de abril de 2024

2a JORNADA ESCOLARES INDIVIDUAL CEVOS

Dirección: Pavelló Municipal Miquel Poblet de Montcada i Reixac

Categorías : Totes les categories

Gimnastas convocadas 2 Fase Escolares In[...]
Documento Adobe Acrobat [170.2 KB]
Ordre sortida rítmica Montcada 2024 (2).[...]
Documento Adobe Acrobat [206.7 KB]
RESULTATS INDIVIDUALS 21 D'ABRIL correcc[...]
Documento Adobe Acrobat [300.2 KB]

28 de Abril de 2024

IV TROFEU PALAU

Dirección: Pavelló Municipal d’Esports Maria Víctor. Passeig de la Carrerada, 55. 08184 Palau-solità i Plegamans

Entrada Público : L’accés a la grada, tindrà un cost de 4€ per adult, exceptuant als menors de 10 anys que tindran accés gratuït. S’haurà d’acreditar l’edat del menor. Les entrades s’hauran de comprar telemàticament i quan s’arribi a l’aforament permès quedaran esgotades i no es podrà accedir, per això recomanem que no ho deixin per l’últim moment.

Gimnastas convocadas IV TROFEU PALAU.pdf
Documento Adobe Acrobat [169.7 KB]
ORDEN DE SALIDA RÍTMICA PALAU - Individ[...]
Documento Adobe Acrobat [65.1 KB]

5 de Mayo de 2024

II TROFEU ROSER DE MAIG

Dirección: Complex Esportiu Municipal Can Xarau- Carrer de les Camèlies, s/n- 08290 Cerdanyola del Vallès.

RESULTATS NOTES II TROFEU ROSER DE MAIG [...]
Documento Adobe Acrobat [147.4 KB]
RESULTATS NOTES II TROFEU ROSER DE MAIG [...]
Documento Adobe Acrobat [136.3 KB]
RESULTATS NOTES II TROFEU ROSER DE MAIG [...]
Documento Adobe Acrobat [487.0 KB]

11 de Mayo de 2024

XII TROFEU POTABLAVA CONJUNTOS ESCOLARES

Dirección: POLIDEPORTIVO JULIO MÉNDEZ C/ Riu Guadalquivir 1, 08820 El Prat de Llobregat

12 de Mayo de 2024

IV TROFEU PALAU_CONJUNTOS

Dirección: Pavelló Municipal d’Esports Maria Víctor. Passeig de la Carrerada, 55. 08184 Palau-solità i Plegamans

18 y 19 de Mayo de 2024

II TROFEU LA CIRERA CER MEDITERRANIA

Dirección: Pavelló Municipal de Santa Coloma de Cervello

II Torneo La Cirera - CER Mediterrania -[...]
Documento Adobe Acrobat [369.5 KB]

19 de Mayo de 2024

FINAL TROFEU BCN COMARQUES CONJUNTOS

Gimnastas convocadas FINAL XXIX TROFEU B[...]
Documento Adobe Acrobat [344.3 KB]
II Torneo La Cirera - CER Mediterrania -[...]
Documento Adobe Acrobat [368.3 KB]

25 de Mayo de 2024

Jornada Comarcal de Gimnàstica Rítmica CEVOS

Dirección: Ripollet

Ordre sortida rítmica Ripollet 2024 (2).[...]
Documento Adobe Acrobat [212.8 KB]

26 de Mayo de 2024

IX TORNEO GR CIUDAD DE CASTELLDEFELS

Dirección: Polideportivo Municipal de Can Vinader, de Castelldefels

Gimnastas convocadas IX TORNEO GR CIUDAD[...]
Documento Adobe Acrobat [345.6 KB]
IX TORNEO GR CIUDAD DE CASTELLDEFELS - h[...]
Documento Adobe Acrobat [287.4 KB]

2 de Junio de 2024

II TROFEO CÉRVOL

Entrada Público : En la entrada se pagará 3€ en efectivo de rifa por persona excepto los menores de 12 años.

Versión para imprimir | Mapa del sitio
© Club Esportiu Rítmica Mediterrania

Página web creada con IONOS Mi Web.